Tlačová správa

Kvalitné leto na VIVE je tu pre Vás!
 
Projekt „Kvalita z našich regiónov“ má svoje letné pokračovanie s Rádiom VIVA. Jeho názov má nádych prázdnin a nesie sa na vlnách Rádia VIVA pod názvom „Kvalitné leto na VIVE“. Jeho poslaním je dostať myšlienku podpory kúpy domácich výrobkov a vzdelávania ohľadom fungovania ekonomiky bližšie k spotrebiteľom do regiónov Slovenska.

Každý letný piatkový podvečer a sobotné ráno bude Rádio VIVA, v spolupráci s ďalšími partnermi z radov obchodu a výroby, štartovať letné show ochutnávky, ktoré sa budú konať v 16 mestách vo všetkých kútoch Slovenska. Zákazníci budú mať možnosť ochutnať kvalitné výrobky partnerov kampane a vyhrávať lákavé ceny. Letnú prázdninovú kampaň podporujú spoločnosti Billa, COOP Jednota Slovensko,Harmanec, Hyza, Penam, Rio.

Zabavte sa a súťažte o super ceny s Kvalitným letom na VIVE!  Stačí počúvať Rádio VIVA, posielať súťažné SMS, alebo sa zapojiť do letnej show v 16 mestách Slovenska a nakúpiť produkty označené logom „Kvalita z našich regiónov“. Takto máte možnosť každý pondelok na Rádiu VIVA počas celých prázdnin vyhrávať LCD televízory a na konci leta super AUTO!

Viac informácií na www.kvalitaznasichregionov.sk, alebo na www.radioviva.sk